आफ्नो देश वा क्षेत्र छान्नुहोस्।

Close
0 Item(s)

TAS-X5UL5-QA6

Formerica Optoelectronics Inc.Formerica Optoelectronics Inc.
Formerica Optoelectronics Inc.
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।

उत्पादन अवलोकन

भाग संख्या: TAS-X5UL5-QA6
निर्माता / ब्रान्ड: Formerica Optoelectronics Inc.
उत्पादन विवरण XFP, 10G, ZR, 1550NM, EML, 80KM,
डेटासेटहरू: TAS-X5UL5-QA6.pdf
RoHs स्थिति RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 146 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 146 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1 pcs
$217.212
10 pcs
$212.312
अनुरोध उद्धरण
कृपया तपाईंको सम्पर्क जानकारीको साथ सबै आवश्यक फिल्डहरू पूरा गर्नुहोस्। " SUBMIT आरएफQ " मा क्लिक गर्नुहोस् हामी हामी तपाईंलाई ईमेल द्वारा छोटो सम्पर्क गर्नेछौं। वा हामीलाई इमेल गर्नुहोस्:Info@infinity-electronic.com
  • लक्षित मुल्य:
  • मात्रा:
कुल:$217.212

कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।

  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश

TAS-X5UL5-QA6 को निर्दिष्टीकरण

भाग संख्या TAS-X5UL5-QA6 निर्माता Formerica Optoelectronics Inc.
विवरण XFP, 10G, ZR, 1550NM, EML, 80KM, लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 146 pcs डाटा पाना TAS-X5UL5-QA6.pdf
गोलाकार 1550nm भोल्टेज - आपूर्ति 3.3V
श्रृंखला - RoHS स्थिति RoHS Compliant
अरु नामहरु 1785-1073 माउन्टिंग प्रकार Pluggable, XFP
नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited) विस्तृत विवरण Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 10Gbps 1550nm 3.3V LC/UPC Pluggable, XFP
डेटा दर 10Gbps कनेक्टर प्रकार LC/UPC
अनुप्रयोगहरू Ethernet

ढुवानी

★ नि: शुल्क शिपिंग VIA DHL / FEDEX / UPS यदि तपाईंको राशि 1000 डलर प्रति।
(केवल एकीकृत एकीकृत सर्किट, आरएफ / आईएफ र आरएफआईडी, ओप्टोईलेक्ट्रोनिक्स, सेंसर, ट्रांजिस्टर, ट्रांसफॉर्मर, Isolators, स्विच, रिले को लागि)

FEDEX www.FedEx.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
DHL www.DHL.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
UPS www.UPS.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
TNT www.TNT.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।

★ डिलिवरी समयलाई DHL / UPS / FEDEX / TNT द्वारा विश्वभरि धेरै देशहरूमा 2-4 दिनको आवश्यकता पर्नेछ।

यदि तपाईसँग ढुवानीको बारेमा कुनै प्रश्नहरू छन् भने कृपया हामीलाई सम्पर्क गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्। हामीलाई ई मेल गर्नुहोस् Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

स्वतन्त्रता ग्यारेन्टी

  1. Infinity-Electronic.hk बाट प्रत्येक उत्पादन को 1 YEAR को वारंटी अवधि दिइएको छ .यो अवधि को समयमा, यदि हाम्रो उत्पादनहरु को बारे मा कुनै समस्या छ भने हामी मुफ्त प्रौद्योगिकी रखरखाव प्रदान गर्न सक्छ।
  2. यदि तपाईंले तिनीहरूलाई प्राप्त गरे पछि हाम्रा उत्पादनहरूको गुणस्तर समस्याहरू फेला पार्नुहुन्छ भने, तपाइँ तिनीहरूलाई परीक्षण गर्न सक्नुहुनेछ र सावधानीपूर्वक फिर्ता रकमको लागि आवेदन गर्न सक्नुहुन्छ भने यो साबित हुन सक्छ।
  3. यदि उत्पादनहरू दोषी छन् वा तिनीहरू काम गर्दैनन्, तपाईं हामीलाई 1 YEAR भित्र फर्क्न सक्नुहुन्छ, सबै ट्राफिक र चार्ज शुल्क हाम्रो द्वारा उत्पन्न हुन्छ।

सम्बन्धित ट्यागहरू

सम्बन्धित उत्पादनहरु

TAS-X1US5-KA6
TAS-X1US5-KA6
निर्माताहरू: Formerica Optoelectronics Inc.
विवरण: XFP, 10G, ER, 1550NM, EML, 40KM,
स्टकमा: 228 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS-X1US5-KA6.pdf
RFQ
TAS-X1XH5-BA6
TAS-X1XH5-BA6
निर्माताहरू: Formerica Optoelectronics Inc.
विवरण: XFP, 10G, SR, 850NM, 300M, 0 70D
स्टकमा: 1218 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS-X1XH5-BA6.pdf
RFQ
TAS-X1UL5-QA6
TAS-X1UL5-QA6
निर्माताहरू: Formerica Optoelectronics Inc.
विवरण: XFP, 10G, ZR, 1550NM, EML, 80KM,
स्टकमा: 150 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS-X1UL5-QA6.pdf
RFQ
TAS-X2UB5-FA6
TAS-X2UB5-FA6
निर्माताहरू: Formerica Optoelectronics Inc.
विवरण: XFP, 10G, LR, 1310NM, DFB, 10KM,
स्टकमा: 977 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS-X2UB5-FA6.pdf
RFQ
TAS100RWS
TAS100RWS
निर्माताहरू: HellermannTyton
विवरण: AERIAL SUPPORT TIE 100LB 8.25"
स्टकमा: 5334 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS100RWS.pdf
RFQ
TAS1020APFB
TAS1020APFB
निर्माताहरू: N/A
विवरण: IC STEREO USB AUD INTRFCE48-TQFP
स्टकमा: 6757 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ
TAS-X5US5-KA6
TAS-X5US5-KA6
निर्माताहरू: Formerica Optoelectronics Inc.
विवरण: XFP, 10G, ER, 1550NM, EML, 40KM,
स्टकमा: 195 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS-X5US5-KA6.pdf
RFQ
TAS100MWS
TAS100MWS
निर्माताहरू: HellermannTyton
विवरण: AERIAL SUPPORT TIE 100LB 10.7"
स्टकमा: 5256 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS100MWS.pdf
RFQ
TAS1020APFBG4
TAS1020APFBG4
निर्माताहरू: N/A
विवरण: IC STEREO USB AUD INTRFCE 48TQFP
स्टकमा: 4048 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ
TAS-X1UB5-FA6
TAS-X1UB5-FA6
निर्माताहरू: Formerica Optoelectronics Inc.
विवरण: XFP, 10G, LR, 1310NM, DFB, 10KM,
स्टकमा: 916 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS-X1UB5-FA6.pdf
RFQ
TAS100LWS
TAS100LWS
निर्माताहरू: HellermannTyton
विवरण: AERIAL SUPPORT TIE 100LB 16.6"
स्टकमा: 4023 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS100LWS.pdf
RFQ
TAS-S1NH1-P13
TAS-S1NH1-P13
निर्माताहरू: Formerica Optoelectronics Inc.
विवरण: MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70
स्टकमा: 2310 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: TAS-S1NH1-P13.pdf
RFQ

उद्योग समाचार

रोममले 10 मोटर वाहन सीआईसी मस्जिद थप्छन्
"एसटीसी 3xxxxxHR श्रृंखला को परिचय को Rohm को एईसी-Q101 योग्य सी...
SiC MOSFET मा थप छ
अर्काचालकले ईआईवी, सौर र यूपीएस अनुप्रयोगहरूमा उद्देश...
एपेक: टाई 15mW द्वारा stand-by-an-ch चिप बनाउन पछिल्लो सोच राख्छ
"यो यन्त्रले केही इजाजतपत्रको साथमा शक्ति-आपूर्ति आकार...
प्रायोजित सामग्री: SIGLENT SVA1015X स्पेक्ट्रम विश्लेषक
SIGLENT SVA1015X स्पेक्ट्रम विश्लेषक 9 किलोमिटर सम्म 1.5 GHz सम्म ...
अर्मी निर्माण उपकरणले यो वर्ष 14% गिरावटको आशा गर्छ र अर्को वर्ष 27% बढ्छ
मेमोरी सेक्टरमा ढिलो गरेर स्प्रेन्डर 201 9 भन्दा तलबाट फ...
पावर स्ट्रिट एलायंसले पीएसयूहरूको निरीक्षण गर्न होस्ट सीपीयूको लागि आवश्यक आवश्यकता छ, र सन्दर्भ डिजाइन थप्छ
एलायंस (आर्टसिन्सि एंबेडेड टेक्नोलॉजीज, बेल पावर सोसाइ...
एपेक: सीसीसी पावर र उन्नत क्लाउड-आधारित पावर उपकरणहरू
खोज क्षमताहरू सुधारिएको छ, र त्यहाँ एक carousel शैली मेनु ह...
डान्सवेवले रिकमबाट स्पेस-बचत डीसी / डीसी कनवर्टरहरू थप्छ
तिनीहरू अनुप्रयोगहरूका लागि डिजाइन गरिएको हो जुन उच्च ...
उच्च रिलीज अनुप्रयोगहरूको लागि पहिलो सैन्य योग्य शाखा प्रोसेसर
LS1046A NXP को 64-बिट आर्म लेस्स्केप पोर्टफोलियो को एक भाग हो,...