आफ्नो देश वा क्षेत्र छान्नुहोस्।

Close
0 Item(s)

FTL4C3QE1C

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।

उत्पादन अवलोकन

भाग संख्या: FTL4C3QE1C
निर्माता / ब्रान्ड: Finisar Corporation
उत्पादन विवरण TRANSCEIVER QSFP, 140M ON OM3 /
डेटासेटहरू: FTL4C3QE1C.pdf
RoHs स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
स्टक अवस्था 60 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 60 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
2 pcs
$530.781
अनुरोध उद्धरण
कृपया तपाईंको सम्पर्क जानकारीको साथ सबै आवश्यक फिल्डहरू पूरा गर्नुहोस्। " SUBMIT आरएफQ " मा क्लिक गर्नुहोस् हामी हामी तपाईंलाई ईमेल द्वारा छोटो सम्पर्क गर्नेछौं। वा हामीलाई इमेल गर्नुहोस्:Info@infinity-electronic.com
  • लक्षित मुल्य:
  • मात्रा:
कुल:$530.781

कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।

  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश

FTL4C3QE1C को निर्दिष्टीकरण

भाग संख्या FTL4C3QE1C निर्माता Finisar Corporation
विवरण TRANSCEIVER QSFP, 140M ON OM3 / लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति लीड फ्री / RoHS अनुपालन
मात्रा उपलब्ध छ 60 pcs डाटा पाना FTL4C3QE1C.pdf
गोलाकार 1310nm भोल्टेज - आपूर्ति 3.1 V ~ 3.47 V
श्रृंखला - माउन्टिंग प्रकार Pluggable, QSFP+
नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited) लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति Lead free / RoHS Compliant
विस्तृत विवरण Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 40Gbps 1310nm 3.1 V ~ 3.47 V LC Pluggable, QSFP+ डेटा दर 40Gbps
कनेक्टर प्रकार LC अनुप्रयोगहरू Ethernet

ढुवानी

★ नि: शुल्क शिपिंग VIA DHL / FEDEX / UPS यदि तपाईंको राशि 1000 डलर प्रति।
(केवल एकीकृत एकीकृत सर्किट, आरएफ / आईएफ र आरएफआईडी, ओप्टोईलेक्ट्रोनिक्स, सेंसर, ट्रांजिस्टर, ट्रांसफॉर्मर, Isolators, स्विच, रिले को लागि)

FEDEX www.FedEx.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
DHL www.DHL.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
UPS www.UPS.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
TNT www.TNT.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।

★ डिलिवरी समयलाई DHL / UPS / FEDEX / TNT द्वारा विश्वभरि धेरै देशहरूमा 2-4 दिनको आवश्यकता पर्नेछ।

यदि तपाईसँग ढुवानीको बारेमा कुनै प्रश्नहरू छन् भने कृपया हामीलाई सम्पर्क गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्। हामीलाई ई मेल गर्नुहोस् Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

स्वतन्त्रता ग्यारेन्टी

  1. Infinity-Electronic.hk बाट प्रत्येक उत्पादन को 1 YEAR को वारंटी अवधि दिइएको छ .यो अवधि को समयमा, यदि हाम्रो उत्पादनहरु को बारे मा कुनै समस्या छ भने हामी मुफ्त प्रौद्योगिकी रखरखाव प्रदान गर्न सक्छ।
  2. यदि तपाईंले तिनीहरूलाई प्राप्त गरे पछि हाम्रा उत्पादनहरूको गुणस्तर समस्याहरू फेला पार्नुहुन्छ भने, तपाइँ तिनीहरूलाई परीक्षण गर्न सक्नुहुनेछ र सावधानीपूर्वक फिर्ता रकमको लागि आवेदन गर्न सक्नुहुन्छ भने यो साबित हुन सक्छ।
  3. यदि उत्पादनहरू दोषी छन् वा तिनीहरू काम गर्दैनन्, तपाईं हामीलाई 1 YEAR भित्र फर्क्न सक्नुहुन्छ, सबै ट्राफिक र चार्ज शुल्क हाम्रो द्वारा उत्पन्न हुन्छ।

सम्बन्धित ट्यागहरू

सम्बन्धित उत्पादनहरु

FTL4C1QL2L
FTL4C1QL2L
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 2KM, 40GE LITE
स्टकमा: 146 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ
FTL4C1QM2C
FTL4C1QM2C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 10KM, OTU3/OTU
स्टकमा: 94 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ
FTL4C2QE2C
FTL4C2QE2C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 140M ON OM3 /
स्टकमा: 115 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ
FTL4P1QE1C
FTL4P1QE1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 10KM, 4X10GBAS
स्टकमा: 4819 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4P1QE1C.pdf
RFQ
FTL4P1QM1C
FTL4P1QM1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 10KM, 4X10GBAS
स्टकमा: 3991 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4P1QM1C.pdf
RFQ
FTL4E1QM1C
FTL4E1QM1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 40KM, OTU3, OT
स्टकमा: 18 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4E1QM1C.pdf
RFQ
FTL4C1QL2C
FTL4C1QL2C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 2KM, 40GE LITE
स्टकमा: 110 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4C1QL2C.pdf
RFQ
FTL4E1QE1C
FTL4E1QE1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: XCVR QSFP 40KM 40GBASE-ER4 4X10G
स्टकमा: 19 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4E1QE1C.pdf
RFQ
FTL4P1QL1C
FTL4P1QL1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 2KM, 4X10GBASE
स्टकमा: 6930 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4P1QL1C.pdf
RFQ
FTL4C1QM1C
FTL4C1QM1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TXRX 4X10G CWDM DFB QSFP+
स्टकमा: 57 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4C1QM1C.pdf
RFQ
FTL4C2QE1C
FTL4C2QE1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 140M ON OM3 /
स्टकमा: 77 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4C2QE1C.pdf
RFQ
FTL4C3QE2C
FTL4C3QE2C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 140M ON OM3 /
स्टकमा: 96 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ

उद्योग समाचार

रोममले 10 मोटर वाहन सीआईसी मस्जिद थप्छन्
"एसटीसी 3xxxxxHR श्रृंखला को परिचय को Rohm को एईसी-Q101 योग्य सी...
SiC MOSFET मा थप छ
अर्काचालकले ईआईवी, सौर र यूपीएस अनुप्रयोगहरूमा उद्देश...
एपेक: टाई 15mW द्वारा stand-by-an-ch चिप बनाउन पछिल्लो सोच राख्छ
"यो यन्त्रले केही इजाजतपत्रको साथमा शक्ति-आपूर्ति आकार...
प्रायोजित सामग्री: SIGLENT SVA1015X स्पेक्ट्रम विश्लेषक
SIGLENT SVA1015X स्पेक्ट्रम विश्लेषक 9 किलोमिटर सम्म 1.5 GHz सम्म ...
अर्मी निर्माण उपकरणले यो वर्ष 14% गिरावटको आशा गर्छ र अर्को वर्ष 27% बढ्छ
मेमोरी सेक्टरमा ढिलो गरेर स्प्रेन्डर 201 9 भन्दा तलबाट फ...
पावर स्ट्रिट एलायंसले पीएसयूहरूको निरीक्षण गर्न होस्ट सीपीयूको लागि आवश्यक आवश्यकता छ, र सन्दर्भ डिजाइन थप्छ
एलायंस (आर्टसिन्सि एंबेडेड टेक्नोलॉजीज, बेल पावर सोसाइ...
एपेक: सीसीसी पावर र उन्नत क्लाउड-आधारित पावर उपकरणहरू
खोज क्षमताहरू सुधारिएको छ, र त्यहाँ एक carousel शैली मेनु ह...
डान्सवेवले रिकमबाट स्पेस-बचत डीसी / डीसी कनवर्टरहरू थप्छ
तिनीहरू अनुप्रयोगहरूका लागि डिजाइन गरिएको हो जुन उच्च ...
उच्च रिलीज अनुप्रयोगहरूको लागि पहिलो सैन्य योग्य शाखा प्रोसेसर
LS1046A NXP को 64-बिट आर्म लेस्स्केप पोर्टफोलियो को एक भाग हो,...