आफ्नो देश वा क्षेत्र छान्नुहोस्।

Close
0 Item(s)

FTL410QE4C

Finisar CorporationFinisar Corporation
FTL410QE4C Image
छवि प्रतिनिधित्व हुन सक्छ। उत्पाद विवरणहरूको लागि निर्दिष्टताहरू हेर्नुहोस्।

उत्पादन अवलोकन

भाग संख्या: FTL410QE4C
निर्माता / ब्रान्ड: Finisar Corporation
उत्पादन विवरण FIBER OPTIC TRANSCEIVER QSFP GEN
डेटासेटहरू: FTL410QE4C.pdf
स्टक अवस्था 538 pcs stock
बाट पठाउनुहोस् हंगकंग
ढुवानी मार्ग DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 538 pcs
संदर्भ मूल्य (अमेरिकी डलरमा)
1 pcs
$61.193
10 pcs
$59.813
25 pcs
$57.512
अनुरोध उद्धरण
कृपया तपाईंको सम्पर्क जानकारीको साथ सबै आवश्यक फिल्डहरू पूरा गर्नुहोस्। " SUBMIT आरएफQ " मा क्लिक गर्नुहोस् हामी हामी तपाईंलाई ईमेल द्वारा छोटो सम्पर्क गर्नेछौं। वा हामीलाई इमेल गर्नुहोस्:Info@infinity-electronic.com
  • लक्षित मुल्य:
  • मात्रा:
कुल:$61.193

कृपया हामीलाई आफ्नो लक्ष्य मूल्य दिनुहोस् यदि प्रदर्शित देखि अधिक मात्रा मा।

  • भाग संख्या
  • कम्पनी नाम
  • संपर्क नाम
  • ई-मेल
  • सन्देश

FTL410QE4C को निर्दिष्टीकरण

भाग संख्या FTL410QE4C निर्माता Finisar Corporation
विवरण FIBER OPTIC TRANSCEIVER QSFP GEN लीड नि: शुल्क स्थिति / RoHS स्थिति
मात्रा उपलब्ध छ 538 pcs डाटा पाना FTL410QE4C.pdf
गोलाकार 850nm भोल्टेज - आपूर्ति 3.15 V ~ 3.45 V
श्रृंखला - अरु नामहरु 775-1215
माउन्टिंग प्रकार Pluggable, QSFP+ नमी संवेदनशीलता स्तर (एमएसएल) 1 (Unlimited)
विस्तृत विवरण Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 10.5Gbps 850nm 3.15 V ~ 3.45 V MTP® (MPO) Pluggable, QSFP+ डेटा दर 10.5Gbps
कनेक्टर प्रकार MTP® (MPO) अनुप्रयोगहरू Ethernet

ढुवानी

★ नि: शुल्क शिपिंग VIA DHL / FEDEX / UPS यदि तपाईंको राशि 1000 डलर प्रति।
(केवल एकीकृत एकीकृत सर्किट, आरएफ / आईएफ र आरएफआईडी, ओप्टोईलेक्ट्रोनिक्स, सेंसर, ट्रांजिस्टर, ट्रांसफॉर्मर, Isolators, स्विच, रिले को लागि)

FEDEX www.FedEx.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
DHL www.DHL.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
UPS www.UPS.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।
TNT www.TNT.com $ 35.00 आधारभूत शिपिंग शुल्क बाट क्षेत्र र देशमा निर्भर छ।

★ डिलिवरी समयलाई DHL / UPS / FEDEX / TNT द्वारा विश्वभरि धेरै देशहरूमा 2-4 दिनको आवश्यकता पर्नेछ।

यदि तपाईसँग ढुवानीको बारेमा कुनै प्रश्नहरू छन् भने कृपया हामीलाई सम्पर्क गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्। हामीलाई ई मेल गर्नुहोस् Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

स्वतन्त्रता ग्यारेन्टी

  1. Infinity-Electronic.hk बाट प्रत्येक उत्पादन को 1 YEAR को वारंटी अवधि दिइएको छ .यो अवधि को समयमा, यदि हाम्रो उत्पादनहरु को बारे मा कुनै समस्या छ भने हामी मुफ्त प्रौद्योगिकी रखरखाव प्रदान गर्न सक्छ।
  2. यदि तपाईंले तिनीहरूलाई प्राप्त गरे पछि हाम्रा उत्पादनहरूको गुणस्तर समस्याहरू फेला पार्नुहुन्छ भने, तपाइँ तिनीहरूलाई परीक्षण गर्न सक्नुहुनेछ र सावधानीपूर्वक फिर्ता रकमको लागि आवेदन गर्न सक्नुहुन्छ भने यो साबित हुन सक्छ।
  3. यदि उत्पादनहरू दोषी छन् वा तिनीहरू काम गर्दैनन्, तपाईं हामीलाई 1 YEAR भित्र फर्क्न सक्नुहुन्छ, सबै ट्राफिक र चार्ज शुल्क हाम्रो द्वारा उत्पन्न हुन्छ।

सम्बन्धित ट्यागहरू

सम्बन्धित उत्पादनहरु

FTL410QE4N
FTL410QE4N
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP 4X 10.5G 40G
स्टकमा: 419 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ
FTL4C1QE1C
FTL4C1QE1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TXRX 4X10G CWDM DFB QSFP+
स्टकमा: 55 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4C1QE1C.pdf
RFQ
FTL4C1QE2L
FTL4C1QE2L
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 140M ON OM3 /
स्टकमा: 105 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ
FTL410QD4C
FTL410QD4C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: FIBER OPTIC TRANSCEIVER QSFP GEN
स्टकमा: 397 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL410QD4C.pdf
RFQ
FTL410QE2C
FTL410QE2C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: FIBER OPTIC TRANSCEIVER QSFP
स्टकमा: 405 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL410QE2C.pdf
RFQ
FTL410QE3C
FTL410QE3C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TXRX VCSEL 4X10.5G PAR ARRAY
स्टकमा: 427 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL410QE3C.pdf
RFQ
FTL410QE2N
FTL410QE2N
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP,4X 10.5GB/S,40G
स्टकमा: 279 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL410QE2N.pdf
RFQ
FTL4C1QE2C
FTL4C1QE2C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 10KM 40GBASE-L
स्टकमा: 99 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4C1QE2C.pdf
RFQ
FTL410QE1C
FTL410QE1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: QSFP TXRX 42 GB/S 850NM
स्टकमा: 3819 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्:
RFQ
FTL4C1QL1C
FTL4C1QL1C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 2KM, 40GE LITE
स्टकमा: 78 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL4C1QL1C.pdf
RFQ
FTL410QD3C
FTL410QD3C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 4X 10.5GB/S,40
स्टकमा: 271 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL410QD3C.pdf
RFQ
FTL414QB2C
FTL414QB2C
निर्माताहरू: Finisar Corporation
विवरण: TRANSCEIVER QSFP, 4X 14GBPS, FDR
स्टकमा: 230 pcs
डाउनलोड गर्नुहोस्: FTL414QB2C.pdf
RFQ

उद्योग समाचार

रोममले 10 मोटर वाहन सीआईसी मस्जिद थप्छन्
"एसटीसी 3xxxxxHR श्रृंखला को परिचय को Rohm को एईसी-Q101 योग्य सी...
SiC MOSFET मा थप छ
अर्काचालकले ईआईवी, सौर र यूपीएस अनुप्रयोगहरूमा उद्देश...
एपेक: टाई 15mW द्वारा stand-by-an-ch चिप बनाउन पछिल्लो सोच राख्छ
"यो यन्त्रले केही इजाजतपत्रको साथमा शक्ति-आपूर्ति आकार...
प्रायोजित सामग्री: SIGLENT SVA1015X स्पेक्ट्रम विश्लेषक
SIGLENT SVA1015X स्पेक्ट्रम विश्लेषक 9 किलोमिटर सम्म 1.5 GHz सम्म ...
अर्मी निर्माण उपकरणले यो वर्ष 14% गिरावटको आशा गर्छ र अर्को वर्ष 27% बढ्छ
मेमोरी सेक्टरमा ढिलो गरेर स्प्रेन्डर 201 9 भन्दा तलबाट फ...
पावर स्ट्रिट एलायंसले पीएसयूहरूको निरीक्षण गर्न होस्ट सीपीयूको लागि आवश्यक आवश्यकता छ, र सन्दर्भ डिजाइन थप्छ
एलायंस (आर्टसिन्सि एंबेडेड टेक्नोलॉजीज, बेल पावर सोसाइ...
एपेक: सीसीसी पावर र उन्नत क्लाउड-आधारित पावर उपकरणहरू
खोज क्षमताहरू सुधारिएको छ, र त्यहाँ एक carousel शैली मेनु ह...
डान्सवेवले रिकमबाट स्पेस-बचत डीसी / डीसी कनवर्टरहरू थप्छ
तिनीहरू अनुप्रयोगहरूका लागि डिजाइन गरिएको हो जुन उच्च ...
उच्च रिलीज अनुप्रयोगहरूको लागि पहिलो सैन्य योग्य शाखा प्रोसेसर
LS1046A NXP को 64-बिट आर्म लेस्स्केप पोर्टफोलियो को एक भाग हो,...